Apie mus

UAB „Akmens statyba“ įkurta 2006 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba natūraliu apdailos akmeniu, taip pat akmens apdailos gaminiais ir statybos darbai iš akmens.
Akmens pasaulis labai įvairus. Mes siūlome didelį natūralaus akmens pasirinkimą: smiltainis, skalūnas, dolomitas, rieduliai, skaldytas akmuo, dekoratyviniai akmenys ir dekoratyvinė skalda.
Statyba, landšaftas ir aplinkotvarka, vidaus ir išorės apdaila – tai tik kelios natūralaus akmens panaudojimo sritys. Akmens apdaila gali būti atliekama panaudojant įvairius pjauto ar skelto akmens gaminius: plyteles, trinkeles, juosteles.
Šiuo metu vis dažniau statomi akmeniniai lauko židiniai, tvoros, pavėsinės, atraminės sienelės, pamatai, grindiniai, takai ir takeliai.  Prieš pradedant šiuos darbus, norint deramai panaudoti visas akmens galimybes, svarbu paklausyti projektuotojų ar architektų patarimų, o darbus turėtų atlikti patyrę akmens meistrai.

Jau dešimt metų įmonė atstovauja Kanados kompaniją Bradley Smoker, kurių gaminamos automatinės buitinės rūkyklos susilaukia didelio populiarumo. Rūkykla gali būti naudojama tiek karštam, tiek šaltam mėsos ar žuvies rūkymui ir vytinimui. Dūmams išgauti naudojama tik ekologiška mediena.

Mes padėsime įgyvendinti Jūsų idėjas.Dėl papildomos informacijos ir išankstinių užsakymų prašom kreiptis:

UAB „AKMENS STATYBA“
J. Dobkevičiaus g. 8,

02189 Vilnius

Tel. +370 672 11 005

el. paštas : info@akmensstatyba.lt